Mis saab siis kui inimene arvab, et pime ei saa üldse kohe mitte millestki aru?

Tuli Jälle tahtmine bblogiseda veidi.
Millest, see on iseküsimus. Ma pole oma tekstifaili üldse täitnud vahepeal.
Räägin siis sellest, millest ma oma inglisekeelses audioblogis audioboo saidil olen jutustanud.
Kes nüüd tundis vastupandamatut huvi sinna kiigata (ma tean, et te kõik tundsite) siis võite vaadata. http://audioboo.fm/jakobrosin

Eile tuli minul ja ühel sõbral Londonist jutuks pimedate saatmise teema ja kui veidrad nägijast saatjad võivad mõnikord olla.
Twitteris algatatud aktsioon #SightedGuideStories on praeguseks laialt levinud ja saanud üle 60 loo.
Minu jutt siis eestikeelse variandina siin ka.Jalutan mina, ühel kaunil sügiskuisel vihmast sompus ja muidu motiveeriva ilmaga päeval mööda pärnu maantee serva, vaikselt niimodi, valge kepiga tokstoks… (Kaua ta veel seletab, hakaku jutuga pihta…)
Okei.
Ühesõnaga, bussipeatuses. Buss sõidab ette, ma hakkan ust otsima. Uks leitud tekkis kavatsus sealt siis ka uhkelt sisse astuda. Lõppkokkuvõttes ma siiski lendasin. Keegi härra jõumees krabas mu käe (bussist seest muide) tõstis mind maast lahti ja maandas õnnelikult bussis. Ma oleks eelistanud trepist üles jalutamist aga olgu. Haakisin ennast sõrmedega kõvasti posti külge, et mind enam kuhugi ei lennutataks. Paar minutit sai rahulikult olla, siis kisuti mind juba varukast. “Ilmselt olen kellelgil teel ees, ja ta tõmbab mind teelt eest ära,” mõtlesin ja astusin kolm neli sammu paremale, ise agaralt uut posti otsides. Ühel hetkel tunnen, et keegi tõstab mu paremat jalga.
“mis-kuradi-jama-see-siis-on-või-äkki-ma-näen-und-või-midagi-sellist…”
Ma ei mäleta, mis mõtted mu peast tol hetkel läbi käisid, aga ilmselt võisid need päris üllatunud ja segased olla.
Hetk hiljem maandus jalg istmete ees oleval kõrgendikul. Selge, keegi tahab et ma istuks, aga miks seda öelda ei võidud?
tunne oli nii veider, et ma võtsin istet ja ei osanud tükk aega midagi kohe kosta.

Igatahes koju ma jõudsin.

Selline stoori siis.
Kaunist õhtut, kell on juba palju.

Avalda arvamust