2013 Esimene.

Nii.
Selle aasta esimene post siis.
Ei luba midagi selleks aastaks.
Olen nüüdseks järjest umbes 2 nädalat ja natuke veel peale haige olnud.Lahti läks see jama 14 ndal, kui mind tabas peavalu koos palavikuga. Üldiselt halb enesetunne vältas päevi, kuni 20 ndal oli veidike parem. Käisin sünnipäeval ja tagasi jõudes oli asi päris hull. veider küll, siis alles tuli nohu, köha ja muu, aga palavikku ei ole! Nüüd on pea umbes nädal aega järjest valutanud ja valuvaigistid hakkavad juba päris maitsvaks muutuma.
Suutsin ära kaotada kausta täie salvestusi suvest, mis oleks pidanud kokku jõudma üheks audiokokkuvõtteks Eesti Skautlus Sada juubelilaagrist. Nojah, läks seekord siis nii, mis teha. Arvan ise, et mingi kettakoristuse käigus see jama juhtus ja ei tea millises arvutis ta olla võiks.
Jaanuari lõpus Rootsi, veebruari lõpus ilmselt Inglismaale ja aprilli lõpus Walesi. Oioi, läheb kiireks:) üritaks nende reiside puhul ka ühe (muide esimese) reisikirjaga hakkama saada. Tähendab siis iga reisi kohta ühe, ehk siis kokku kolmega. Koos audioga ja puha. Noh, audio tuleb niikuinii, iseasi, kas ma kirjutada viitsin, sest nagu lugeja isegi taipab, see Jakob siinpool kõige järjepidevam ei ole.
Jõulud möödusid kenaste, saagiks riideid ja stuudiomikrofon. Helinäidekest saab kuulata siit. Ka aastavahetus oli rahulik, koos õuestriimiga, nii et nautisime Telliskivi tänava ilutulestikku koos rahvaga Ameerikast, Inglismaalt Austriast ja kuratteab kust veel. Igatahes kuulajaid oli ja lõbus oli. Kes mingil imelikul põhjusel seda va suurstriimi kuulama ei sattunud, siis salvestus (küll halva kvaliteediga) on üleval siin.

Nuvot. Muud midagi vahepeal juhtunud ei olegi, mida sa selle haige peaga ikka kavalat välja mõtled, kui keha käima saad alles kella viieks õhtul ja siis ka peavaluga.

Eadaega.

Avalda arvamust